Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu VÝCVIK A TRÉNINK DREZURNÍHO KONĚ

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Prevence a léčba koní

Autor: Barbora Datum: 24.05.2017 15:06

Dobrý den.

Chtěla jsem veterinární dotaz, ale nelze otevřít.

Chtěla jsem používat kamaše na přední nohy pro svého A1/1 17 let do výběhu, abych zabránila poranění předních nohou, při válení se kope no předních noh. Koupila jsem speciální kamaše, kde deklarují, že jsou prodyšné a nezpůsobí zapocení nohou /Tri Zone Airlite Equilibrium/. Opak je však pravdou. Noha je po sundání kamaší horká a mírně spocená. Kůň je ve výběhu 8, někdy i více hodin. Může mu to způsobit nějaké potíže pohybového aparátu?

Děkuji za odpověd Bára

Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní