Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Poradna

Služby online poradny

  • Ptejte se a diskutujte s odborníky na dané téma
  • Získejte názor profesionálů z praxe
  • Procházejte rozsáhlý archiv dotazů a odpovědí
  • Bezplatný přístup
Využívání poradny je pouze pro registrované uživatele
Nový uživatel? Začněte zde

S kým se potkáte

Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.
Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.
S koňmi pracuji více než 40 let. Dělal jsem parkurový sport, také jsem jezdil dostihové překážkové koně v tréninku. Výživou koní se zabývám již 18 let. Všechna krmiva, které v naší firmě vznikají, vždy pečlivě ověřujeme, než je nabídneme veřejnosti.
Ing. Daniel Toušek
Ing. Daniel Toušek
Řadu let podnikám ve společnosti MAJ a.s. provozující jezdeckou školu Jízdárna Radonice a vedle výcviku jezdců trénuji i anglické plnokrevníky pro dostihovou stáj UTRIN. V praxi se řídí postupem tzv. aplikované teorie ! Jsem koordinátorem vzdělávacího programu SSCHK
Ing. Stanislav Hošák
Ing. Stanislav Hošák
Ve své odborné praxi jsem nejdéle působil v hřebčíně Albertovec, kde jsem působil od roku 1965. Kromě vedoucího střediska chovu koní jsem také 7 let trénoval dostihové koně. Od roku 1991 jsem kratší dobu působil v zemském hřebčinci v Tlumačově a také ve středisku Školního zemědělského podniku Veterinární a farmakologické univerzity Brno v Novém Jičíně.
Jiří Pik
Jiří Pik
Práci s koňmi se věnuji přes 20 let, z toho 10 let profesionálně. Mojí hlavní specializací je drezurní ježdění - od výcviku remontních koní až po nadstandardní drezúrní práci. Od roku 1991 se věnuji barokním plemenům (kladrubský i fríský)
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní