Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Úvod / Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

  • Prohlášení Svazu soukromých chovatelů koní, o.s. k ochraně Vašich osobních údajů V souladu s ustanovením zákona č. 10//2000 Sb., o ochraně osobních údajů student svým vstupem do databáze souhlasí, že Svaz soukromých chovatelů koní, o.s. bude pro svou interní potřebu, v zájmu evidence řádného plnění studentových závazků, ke zlepšení svých služeb, jakož i za účelem zasílání nabídek a poskytování nejrůznějších služeb studentům (marketingovým účelům) a dále za účelem nezbytné ochrany práv Svazu soukromých chovatelů koní, o.s. vyplývajících mu ze smlouvy, v nezbytném rozsahu počítačově zpracovávat osobní údaje studenta uvedené ve smlouvě.
  • Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoli písemně odvolat a Svaz soukromých chovatelů koní, o.s. údaje s výjimkou údajů, jejichž zpracování je nezbytné pro plnění smlouvy, jejíž smluvní stranou student je, z databáze vyřadí. 
  • Svaz soukromých chovatelů koní, o.s. zároveň tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré takto získané informace považuje za vysoce důvěrné, použije je pouze pro svou interní potřebu a bez souhlasu je neposkytne jiné společnosti.

 

 

O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2016 Svaz soukromých chovatelů koní