Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Úvod / Poslání

Poslání

Poslání

Rozvoj kulturního prostředí v sektoru koní v ČR vzděláváním a rozvojem znalostí a dovedností zainteresovaných jednotlivců i skupin a spolupráce s institucemi.


Vize

Vizí v dlouhodobém pojetí je vytvoření vzdělávací platformy Školícího centra, které zastřešuje odborníky ve specializovaných oblastech zaměřených na chov koní a jejich užití. Smyslem této vzdělávací platformy je sjednotit vzdělávací proces v ČR svou kvalitou a odborností a umožnit široké koňské veřejnosti odborný růst a flexibilní přístup k informacím. 

 

 

O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní