Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu PŘÍPRAVA K LICENCI JEZDCE - ZZVJ

Rubrika

Výcvik pokročilého jezdce

V pokročilém výcviku je zapotřebí si nadále osvojovat prvky jezdeckého sedu a rovnováhy.  Důležité jepozvolné vžívání do myšlení jezdce, který má snahu koně vést a komunikovat s ním skrz jezdecké pobídky. Poradenství je věnováno pokročilým jezdcům bez vlastního koně navštěvující jízdárny nebo pomáhající jezdit koně jako výpomoc, ale rovněž majitelům koní pro rekreaci a sport v základním stupni výcviku "ZM - L".

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Vyjizdky A1/1

Autor: Lucie Datum: 04.09.2017 18:08

 Jeste zbytek dotazu, nenacetlo se to do konce: se da spacifikovat, nikdy ho nepoustim. Ale prijde mi, ze je neunavitelny. Na jizdarne tento problem neni, tam ho spis musim pobizet, ale koho by bavilo jezdit porad dokola. Nechci se tomu podat a jako ostatni tady porad drtit kone na jizdarne, kdyz venku to neni uplne idealni. Co byste mi doporucil? Neco mi rika, ze by mozna potreboval trosku vic pracovat - jde max. 4x v tydnu, nekdy ani to ne, ale zase uz ma leta. Pro dokresleni - je ustajen pres noc box, cely den vybeh, krmen 2denně seno, jecmen + oves + fitmin hobby. Oves jen trosku na dobrou funkci traveni. Lonzuju obcas a co se terenu tyce, nemame lesy, tak vetsinou jezdim v poli v koleji, coz mu asi taky moc neprida, kdyz pred sebou vidi prostor. Na plnokrenika je ale v tomto charakter. Moc dekuji za radu,  pripadne doporuceni, co zmenit. 

Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní