Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu OŠETŘOVATEL KONÍ

Rubrika

Výživa sportujících koní

Sportující koně jsou všichni koně, kteří vykonávají trvale střední a těžkou práci. Do této kategorie můžeme zařadit různé druhy koňských sportů, od westernového ježdění přes parkur až po dostihy. Limitující živinou pro všechny tyto koně je dostatek energie.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

rada s krmnou dávkou

Autor: Kateřina Datum: 03.10.2018 19:16
Dobrý den pane inženýre. Mám na Vás velkou prosbu ohledně krmné dávky na zimu. Mám klisnu, se kterou chodím během sezony parkury - spíše rekreačně. Celoročně krmíme senáž, přes léto přes den pastva. Klisna dobře osvalená, lesklá srst, dobře krmitelná. Krmíme 2x denně - nyní Eggersmann basic pellets - 1kg denně, musli Muhldorfer - ovocné 6OOg denně a při větší zátěži, 3OOg Muhldorf - 5 corn plus. A ted na zimu, bude kobyla chodit méně - nebude skákat - jen teren a jízdárenská práce. Oves vůbec nedávám - je sama o sobě hodně dopředná, lekavá. Chtěla bych ev. párkrát do týdně nějaký mash - ev. pšeničné otruby. Má to smysl? Děkuji moc za info.
Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní