Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu VÝCVIK A TRÉNINK DREZURNÍHO KONĚ

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Kobylka utika pod sedlem

Autor: Martina Datum: 19.12.2018 14:01
Dobry den, nevim, jestli to patri do teto kategorie. Mam mladou, 6letou kobylku teplokrevnika. Je mila, mazliva, ochotna pracovat. Pri praci ze zeme, pri lonzovani krasne chodi, hlavu dole, sbalena. S lonzovacim obrisnikem taky neni problem, ale jakmile na ni dam sedlo, veskera parada a radost z jezdeni konci. hlavu nahoru, usi dozadu, jako kdyby chtela od sedla utect. Bez sedla se da bez problemu usedet, se sedlem to nejde. Sedlo sedi, uz jsem zkousela i jezdecke decky od balouna, ale taky nic, kobylka je protivna, nervozni, zpocena, nereaguje na pobidky. Pritom bez sedla na ni jezdim na ohlavce a neni s nicim problem. Dekuji za radu Martina
Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2016 Svaz soukromých chovatelů koní