Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu OŠETŘOVATEL KONÍ

Rubrika

Výživa hobby koní

Podle posledního statistického sčítání počtů koní je nejpočetnější právě kategorie "hobby koně". Často se právě u těchto koní dělá ve výživě největší množství chyb. Někdy to může být z neznalosti, nebo právě ze snahy dát mému koňovi něco navíc, i když to vůbec nepotřebuje.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Krmná dávka pro koně

Autor: Denisa Datum: 18.11.2019 10:22
Dobrý den , mám kobylku 14 let málo ježdění a když už tak povolení děti . Jednu dobu stala z důvodu mého těhotenství a byla krmena jen seno pastva v režimu 24/7. V tuto chvíli dostává ráno jádro od fixkraft . Nechala jsem kobylce udělat kompletní krevní testy .a hledam někoho kdo by mi podle testu , foto kobylku byl schopen sestavit krmnou dávku ? Kobyla je v zádech velmi opadla ze svalů . Kobylka je kontrolována jak fizio tak sedlářem a má sedlo na míru upravené k jejímu stavu .
Diskuze v rámci dotazu

Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.

Dobrý den.

Pokusím se vám poradit s krmnou dávkou, ale potřebuji výsledky krevních testů a fotografie. Můžete je přidat k tomutu vláknu - dotazu, nebo mi je pošlete přímo na email.

Máte ještě jiná jadrná krmiva k dispozici?

Děkuji za odpověď.

 

18.11.2019 21:27
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní