Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu ORGANIZACE A PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKU KONÍ

Rubrika

Výcvik jezdce začátečníka

Cílem výcviku je pomoci začátečníkům v momentě, kdy zjišťují, že jízda na koni není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Poradenství zaměřené na jezdecké začátky vysvětluje, jak začít a na co se v první řadě zaměřit. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Rekvalifikační Kurz

Autor: Gabriela Datum: 12.04.2020 09:43
Dobrý den, chtěla bych se po letech vrátit ke své vášni a to ke koním. Tentokrát již jako dospělá bych si ráda v tomto směru našla zaměstnání a ráda bych si tak udělala nějaký rekvalifikační kurz. Bohužel se mi nedaří žádný který by byl v právě aktivní nebo měl začít nepodařilo najít. Proto bych se ráda zeptala jestli takové kurzy (s certifikátem a s celostátní platností) nabízíte, nebo víte o někom kdo je nabízí a má stejné postupy jako vy. Případně ii jiné kurzy. Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. S pozdravem, Panská Gabriela
Diskuze v rámci dotazu

Ing. Daniel Toušek

Dobrý den,

sotva Vám doporučit nějaký soukromý kurz. Maximálně může být schůdné dálkové studium například na SOU Velká Chuchle. Jinak nově se začnou studenti SOU Velka Chuchle, SOUS Kladruby nad Labem a z jezdecké akademie Mariánské Lázně učit z online kurzů SSCHK, konrétně z obsahu "Premiového členství", které je akreditované.

I když rekvalifikační úroveň máme, není však aktualizovaná. Pro získání komplexních znalostí z čistého svědomí doporučujeme Vám dnes v AKCI přístup k celému obsahu SSCHK strukturovaný dle pracovních pozic.  

13.04.2020 19:04
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní