Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu KRMENÍ A VÝŽIVA

Rubrika

Výživa hobby koní

Podle posledního statistického sčítání počtů koní je nejpočetnější právě kategorie "hobby koně". Často se právě u těchto koní dělá ve výživě největší množství chyb. Někdy to může být z neznalosti, nebo právě ze snahy dát mému koňovi něco navíc, i když to vůbec nepotřebuje.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Krmná dávka

Autor: Adéla Datum: 04.07.2020 19:24
Dobrý den,již jsem Vam psala jednou dotaz ohledně zchvacene kobylky shetty ,chtěla bych se zeptat bylo mi doporuceno podavat spirulinu a zelený jíl tak bych se chtela zeptat zda je to vhodné a jak podávat a množství a či kombinovat a jak dlouho a zda je to vhodné i druheho hobby koníka spíše teď s nadvahou,oba jsou bez jadra moc děkuji za radu
Diskuze v rámci dotazu

Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.

Dobrý den.

Můžete přidat obojí, ale jsou to jen vyhozené peníze. Nic to neřeší, jen děláte tržbu těm co prodávají.

Jediné co zůstává je pobyt na výběhu horší pastvině s košíkem s malou dírou.

Pro druhého hobby koníka určitě žádný příkrm a více pohybu, to jediné co vám mohu poradit.

Přjei hezký den.

05.07.2020 10:02
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní