Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu POSTUP LONŽOVÁNÍ KONĚ

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Lonžování

Autor: Markéta Datum: 04.01.2021 22:59
Dobrý den, mám plňáska a neumí mi cválat na lonži. Kluše v pořádku, nikam mě netahá, ani si nezmenšuje kruh. Když ho chci dostat do cvalu, tak nejdříve protestuje, ale potom se poddá. Problém je v tom, že mi ucválá maximálně půl kruhu a začne mě tahat pryč a to tak, že otočí hlavu ven z kruhu a pokud nemá uzdečku, tak mě odtáhne, poté mám problém ho dát zpátky na kruh. Předem děkuji za odpověď.
Diskuze v rámci dotazu

Ing. Daniel Toušek

Dobrý den, 

absolutně vše, co potřebujete vědět o lonžování, nápravě koní ze země, lze najít v našem video kurzu lonžování koní: http://vzdelavani.chov-koni.cz/kurz/lonzovani-kone

S pozdravem 

Toušek 

09.03.2021 11:41
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní