Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu ZÁKLADY VETERINÁRNÍ PÉČE

Rubrika

Veterinární péče o sportovního a dostihového koně

Cílem této sekce je reagovat na praktické dotazy týkající se onemocnění a zranění, se kterými se lze nejčastěji setkat při pracovním využití sportovních i dostihovýchkoní. Konkrétně jde např. o zranění šlachového aparátu a zásady následné léčby, ortopedická onemocnění pohybového ústrojí koně podle jeho sportovního využití aj.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Potvrzení

Autor: Lenka Datum: 18.05.2013 00:34

 Dobrý den, moc Vás zdravím.Zatím mi nikdo nedokázal přesně odpovědět a tak hledám pomoc u Vás.Dostali jsme koníka do bezplatného pronájmu a chceme mu postavit venkovní box u nás na zahradě.Pozemek je nájemní, nicméně od pana starosty máme schváleno.Také máme předběžně dohodnuto na stavebním úřadě, ža stavba by měla být povolena.Také máme tři podpisy majitelů přilehlých pozemků se souhlasy se stavbou.Jen nám chybí čtvrtý podpis, který dostaneme prý jen a pouze v případě, že doneseme potvrzení z Krajské hygienické stanice a Veterinární správy, že koník může být ustájen na naší ( nájemní) zahradě.Jak toto řešit?Poradíte, prosím?Uctivě děkuji za odpověď.

Diskuze v rámci dotazu

Dobrý den, myslím, že se Krajská hygienická stanice k tomuto nevyjařuje, je možné, že Krajská vet. správa ano. Co se týče stavby jako takové, měli by jste veškeré informace dostat na příslušném stavební úřadě. Co se týče umístění koně, dle mého názoru nepotřebujete vyjádření žádné. Jde jen o vhodnost místa - tj. v souvislosti s  územnmí plánem, zástavbou, zdrojem pitné vody..atd.

S pozdravem Zatloukal

27.05.2013 08:24
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní