Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu JEZDEC POKROČILÝ

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Tvrdá huba

Autor: Dominika Datum: 04.05.2014 12:07

 Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co s mám dělat s kobylou (15 let), když se mi při práci nechce zabalit, z důvodů tvrdé huby s touto ,,vadou" jsem ji už bohužel optala a už vážně nevím co na ni zkusit. Proto se s prosbou obracím zde na Vás.

S pozdravem Dominika

Diskuze v rámci dotazu

Jiří Pik

Dobry den Dominiko. Při sve praci se setkavam s cca 95% konmi, kterym byla nevhodne "vysvetlena" funkce udidla. Jsem presvedcen o tom, ze prave prostřednictvím huby pachame na konich nejtezsi zlociny. Vas kun je ve veku, kdy ma na věc jasny názor. Nicmene bych kobylce pozadovane neseni krku a funkci udidla zprostredkoval jinak, nez doposud, rozhodne by nemelo byt cilem kone "zabalit".... Zkuste mi prosim sdelit, jak kun reaguje na tlak udidla, zda-li pevne drzi, cuka, prcha atd..... Samozrejme nejdulezitejsim elementem jste Vy, tedy Vase pusobeni na kone. A pozvala jste si jiz nejakeho profesiovala? Dekuji za odpověď. J

06.07.2014 19:01
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní