Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu OŠETŘOVATEL KONÍ

Rubrika

Výživa sportujících koní

Sportující koně jsou všichni koně, kteří vykonávají trvale střední a těžkou práci. Do této kategorie můžeme zařadit různé druhy koňských sportů, od westernového ježdění přes parkur až po dostihy. Limitující živinou pro všechny tyto koně je dostatek energie.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

špatně krmitelný valach

Autor: Martina Datum: 30.11.2014 10:17

 Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu ohledně hubenějšího špatně krmitelného valacha SF. Připravován na military tudíš zátěž má a potřeboval by nabrat jak svalovou tak "tukovou" hmotu.  Krmná dávka se zkládá z ječmene šrot. , oves, sladák, řepné řízky a granule pro sportovní koně. Mohu poprosit o radu co přidat? Nemůže moc ovsa či jiného energetického jádra. děkuji předem 

Diskuze v rámci dotazu

Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.

Dobrý den.

Nevím jaké používáte granule pro sportovní koně ani jejich složení. 

Také bych potřeboval vědět v jakém poměru - ideálně v kilogramech nyní krmíte krmiva v krmné dávce, včetně sena.

Potom bychom mohli nastavit krmoud dávku, která by byla dobrá pro vašeho koně.

 

30.11.2014 19:07
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní