Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu POSTUP LONŽOVÁNÍ KONĚ

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

ukočení kurzu certifikátem?

Autor: Anna Datum: 09.01.2015 10:47

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda jsou vaše kurzy ukončeny nějakým potvzením či certifikátem o tom, že člověk daný (vybraný, zaplacený) kurz absolvoval.

Děkuji

S pozdravem

Mgr. Anna Ježková

Diskuze v rámci dotazu

Ing. Daniel Toušek

Dobrý den, 

právě finišujeme podání žádosti o prodloužení akreditace u MŠMT v rámci sestavení akreditovaného profesního vzdělávání pro pozice jezdec, očetřovatel. V současné době tento kurz neprobíhá, ale vypisovat tyto rekvalifikační kurzy je naším cílem ! Zatím ekurzy jsou nabídkou pro samostudium motivované vlastní snahou vzdělávat se, nikoliv "jen" obdržením certifikátu. Věříme, že v dohledné době budeme schopni tuto službu také poskytovat.  

S pozdravem

Ing. Daniel Toušek 

SSCHK 

 

09.01.2015 13:25
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní