Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu ORGANIZACE A PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKU KONÍ

Rubrika

Výcvik pokročilého jezdce

V pokročilém výcviku je zapotřebí si nadále osvojovat prvky jezdeckého sedu a rovnováhy.  Důležité jepozvolné vžívání do myšlení jezdce, který má snahu koně vést a komunikovat s ním skrz jezdecké pobídky. Poradenství je věnováno pokročilým jezdcům bez vlastního koně navštěvující jízdárny nebo pomáhající jezdit koně jako výpomoc, ale rovněž majitelům koní pro rekreaci a sport v základním stupni výcviku "ZM - L".

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Trenér

Autor: Nela Datum: 09.04.2015 12:43

 Dobrý den, ráda bych se zeptala jesli by se v okolí Olomouce nenašel levný trenét který by mě a mého poníka trénoval a také sestavil tréninkový plán. Děkuji

Diskuze v rámci dotazu

Ing. Daniel Toušek

 Dobrý den, 

nejsem si zcela jist, zda něco jako levný trenér existuje. Doporučoval bych v tomto případě vlastní vzdělávání a zkoušet pak aplikovat teoretické znalosti v praxi. Viz například kurzy SSCHK

Poté, co budete mít jasnější představu o trénování koní a výcviku jezdců, lze celou věc zlevnit tím, že již nebude potřeba častějších návštěv DOBRÉHO, nikoliv LEVNÉHO trenéra. S takovým pak lze konzultovat Váš domácí tréninkový postup a případně získat nové podněty pro nápravu a další jezdecké individuální cíle.

Normánlní cena za trénink je 400 - 500Kč. U vyšších cen bych velmi zhodnocoval, zda dotyčný umí trénovat, resp. posoudit v průběhu času, jak přístup trenéra ovlivňuje Váš jezdecký růst. Nikdo se nestane jezdcem jen proto, že mu někdo něco říká a radí. Nejlepší jsou vlastní znalosti. 

S pozdravem

Daniel Toušek

Jízdárna Radonice  

16.04.2015 04:34
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní