Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu KRMENÍ A VÝŽIVA

Rubrika

Výživa sportujících koní

Sportující koně jsou všichni koně, kteří vykonávají trvale střední a těžkou práci. Do této kategorie můžeme zařadit různé druhy koňských sportů, od westernového ježdění přes parkur až po dostihy. Limitující živinou pro všechny tyto koně je dostatek energie.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Klisna mi nepřibírá

Autor: Anna Datum: 12.04.2015 08:29

 Dobrý den , vlastním kobylku ČT (matka -A1/1, otec -ČT) , 5let starou. Pravidelně ježděná 5x-6x týdne ve středně těžké zátěži. Je dekovaná, očkovaná, odčervaná, 100% zdravá. Její krmná dávka se skládá z: 2,5kg jádra, 250g vojtěškových granulí, 1,3kg kukuřice denně, na zimu jsem jí kupovala pivovarské kvasnice. Je ustájená 24/, na noc je v boxe. Je stále hubená. Prosím o radu s přibráním na váze - lezou jí žebra, neosvalené záda a vystupují křížové, ocasní obratle. Nejhorší je, že jí neroste ani to břicho, má strašně rychlý metabolismus, všechno strašně rychle stráví a vyprodukuje velké množství hnoje. Jelikož jsem si jí kupovala do sportu, potřebovala bych, aby měla osvalený krk i záď. Chtěla bych se tedy zeptat co dělám špatně? Jestli ji mám nějak upravit krmnou dávku, popř. jak? Nebo upravit tréninkový plán? Jestli mám koupit nějaké speciální vitaminy nebo doplňky stravy, koncentrovaná krmiva...? Dále bych se chtěla zeptat, jaký máte názor na krmný doplněk weight builder (kvalitní/nekvalitní a jaké výsledky mohu očekávat).

Děkuji za odpovědi

 

Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní