Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu OŠETŘOVATEL KONÍ

Rubrika

Výživa sportujících koní

Sportující koně jsou všichni koně, kteří vykonávají trvale střední a těžkou práci. Do této kategorie můžeme zařadit různé druhy koňských sportů, od westernového ježdění přes parkur až po dostihy. Limitující živinou pro všechny tyto koně je dostatek energie.

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Krmení vitamínů + elektrolytu

Autor: Barbora Datum: 26.08.2015 08:17

Dobrý den, zajimalo by mě, v jakém množství krmit vitamíny a elektrolyty, pokud chci dávat obojí. Dávám doporučenou dávku Horsal exclusiv a Horsal Elektrolyte. Lze to takto kombinovat? Nebo mám, pokud dávám v perných dnech obojí, dávky snížit?

Díky B. Bláhová

Diskuze v rámci dotazu

Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.

Dobrý den.

Elektrolyte je pouze doplněk pro doplnění ztracených elektrolytů pocením. Krmí se samostatně a je ho možné kombinovat s vitamínově-minerálními doplňky absolutně bez komplikací.

Nemusíte se tedy ničeho bát, až pominou vedra, tak budete krmit jen HORSAL EXKLUSIV bez elektrolytu a nic se dít nebude.

 

Přeji hezký den.

26.08.2015 15:57
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní