Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
...

Získejte odpovědi nejen na své dotazy
v online kurzu JEZDEC ++

Rubrika

Přístup k vyšší drezůře a náprava jezdecky pokaženého koně

Dokonalé zvládnutí pohybových schopností a mentálních vlastností koně jsou cílem každého jezdce, který disponuje jinými ambicemi, než je prostá jízda na koni. Dobrý jezdec schopnosti koně rozvíjí. Jak na to vám poradí právě tento oddíl. 

Vlozit dotaz 4717e1695ca0191cb6d08a1351e80e171784103be4122271ca7b7e94685cb1be
Dotaz

Zajem o odborne posouzeni

Autor: Monika Datum: 22.08.2016 12:46

 Dobrý den, před 3 měsíci jsem si koupila v kvĕtnu kastrovaneho, obsednuteho a udajne prijezdeneho 7 leteho Valacha. Kdyz jsem se na nej jela podivat byl klidny, pod sedlem i ze zeme. Ochotny ackoli moc toho neumel. Byl teda dost hubeny udajne z duvodu kastrace a spatne krmitelnosti, dle majitelky. Coz jsem ji v danou chvili uverila protoze kdyz sem mu davala mrkev musela jsem mu ji dat az k nosu aby si ji vzal. (Ted si pomalu delam na to jiny nazor). Do 5/7 dnu se vse postupne vsechno otocilo o 180 stupnu. Chytil ciziho cloveka za bok pres el ohradnik.. Kdyz ho vezmu z vybehu rve jak pominutej zajima ho jen co se deje v tom vybehu a chce tam zpet. Pod sedlem neudela krok ani do prava ani do leva jen se vzpina a kdyz me nemuze schodit tak stridave na predni na zadni. Tak sem se vratila k praci ze zeme bohuzel zadny velky vysledek to nema. Naopak zjistuju ze ma totalni nerespekt k lidem  a kdyz ho zacnu cimkoli v podstate obtezovat od cisteni po nejakou lehkou praci. Tak si zacne dupat vztekat se opet rvat a vzpinat se. V kruhovce se soustredi chvili a jak po nem vyzaduju pozornost, opet se zacne po me zadnima kopat a napadat me v mem prostoru. Schanim odbornika ktery me rekne nejaky nazor po navsteve/vach. Ja prestoze jsem si vychovala obsedala dva hrebce. Jsem na tohle bezradna a tak nejak stracim viru. Dekuji za pomoc

Diskuze v rámci dotazu
Na Váš dotaz zatím nebyla zpracována odpověď.
O nás

Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní. Vzdělávací obsah je připraven s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické dovednosti odborné i laické veřejnosti.

Sledujte nás
newsletter

Chcete dostávat novinky přímo do Vašeho e-mailu?

© Copyright 2020 Svaz soukromých chovatelů koní